Aktualności

Ester C

To że witamina c ma zbawienny wpływ na nasz organizm wiemy już od najmłodszych lat. Kiedy tylko zbliża się okres zimowo – jesienny dla wzmocnienia naszego organizmu łykamy w ramach profilaktyki kwas askorbinowy. Witamina c bywa również wykorzystywana do wypłukiwania z organizmu toksyn przy różnego rodzaju zatruciach. Kiedy np. ktoś trafia do szpitala z objawem przedawkowania jakiś substancji które mogą wpłynąć na stabilność pracy organizmu lekarze podają duże ilości kwasu askorbinowego i wody. Witamina c neutralizuje toksyny do postaci do przyswajalnej postaci przez co są one wydalane wraz z moczem z naszego organizmu.

Tego typu wypłukiwanie toksycznych substancji uratowało życie nie jednej osobie. Wiadomo jednak że toksyny to nie tylko leki objęte receptą które można przedawkować i narkotyki lecz tak że składniki naszego codziennego pokarmu. Wystarczy spojrzeć na byle jakie opakowanie po żywności aby dostrzec wachlarz substancji z oznaczeniem E czyli różnego rodzaju konserwanty oraz barwniki nie zawsze pochodzenia naturalnego. Producenci aby obniżyć koszty produkcji do minimum stosują sztuczki które mogą odbić się na naszym zdrowiu.

Ciągłe spożywanie takich produktów prowadzi do nagromadzenia w naszych organizmach toksyn. Dlatego tak ważne jest jego oczyszczanie. Za pośrednictwem witaminy c połączonych z gamą substancji wspierających możemy przeprowadzić detoksykację. Wystarczy systematyczne zażywanie odpowiednich preparatów. Ważne aby preparaty zawierające witaminę c były świeże dlatego że długie przechowywanie ich na magazynie wpływa na utratę pozytywnych właściwości.

Ester C jest preparatem zawierającym witaminę c czyli kwas askorbinowy oraz gamę substancji pomocniczych które pomogą w walce z toksynami. Ester jest preparatem charakteryzującym się doskonałą przyswajalnością. Jest to produkt trzeciej generacji który został stworzony specjalnie z myślą o oczyszczeniu organizmu z toksyn. Jak powszechnie wiadomo zanieczyszczony organizm ma wpływ na powstawanie wielu chorób w tym również nowotworów.

Wielu sportowców używa witaminy c w celu odkwaszenia organizmu. Zażywają ją często przed intensywnymi treningami. Duża część z nich zwraca uwagę na jakość stosowanych suplementów. Jak wiadomo powszechnie tańsze produkty nie zawsze są tym samym za co się je uważa. Często aby obniżyć koszta produkcji zamiast właściwej substancji są stosowane bezwartościowe wypełniacze lub inne substancje o znikomym działaniu.

Chcesz łykać placebo aby twoja psychika poczuła się lepiej czy zażywać środek który ma rzeczywisty wpływ na twój organizm? Wybór należy do Ciebie lecz nie należy bagatelizować detoksykacji organizmu gdyż kiedyś może się to zemścić. Musimy mieć świadomość tego że świat w miarę postępu staje się coraz bardziej trujący, nasze środowisko jest coraz bardziej zanieczyszczone a my wraz z nim. Aby utrzymywać nasz organizm w dobrej kondycji musimy dbać o niego i wspierać substancjami które potrzebuje.