Aktualności

Nasze badania

Zapytacie na pewno dlaczego nie umieszczamy pełnych certyfikatów oraz wyników badań na stronie tylko uproszczone. Odpowiedź jest bardzo prosta, niestety jest zbyt wielu oszustów internetowych którzy pobierając nasze certyfikaty chcieli by się nimi posługiwać. Są one naszą własnością a badania zostały zlecone i sfinansowane przez nas wyłącznie ze środków własnych. Są to badania przeprowadzone zarówno w Narodowym Instytucie Leków jak i w niezależnych laboratoriach w kraju. Każdy zainteresowany po wcześniejszym kontakcie telefonicznym może otrzymać wgląd do tych badań, potwierdzają one naszą staranność o najwyższą jakość produktu oraz to że zawsze staramy się potwierdzić czystość oferowanej przez nas witaminy B17.

Prosimy pamiętać o tym że witamina B17 występuje w naturze w formie prawo i lewoskrętnej (Patrz książka Witamina B17 lekarstwo na raka, autor Peter Kern strona 81-sza). Forma prawoskrętna nie wykazuje żadnego działania biologicznego, dlatego tylko stosowanie lewoskrętnej ma sens.

W tej chwili trwają zaawansowane badania nad skręcalnością, wszystkie ich wyniki będą dostępne do wglądu. Prosimy pamiętać że większość ofert w Internecie nie zamieszcza tego typu informacji. Osoby te nie wykonują tego typu badań a wielu sprzedaje wersję prawoskrętną nie wiedząc o tym. Pamiętajcie że tabletki dostępne na rynku nawet najbardziej renomowanych firm nie zawierają samej witaminy lecz zawsze najdują się tam wypełniacze oraz substancje wiążące a zawartości amigdaliny nie podają, tylko wagę całej tabletki. Również kapsułki o dużych pojemnościach zawierające różne suplementy, wypełniacze i substancje antybrylujące nie opisują samej witaminy i jej ilości. Są to produkty stosunkowo tanie ale nie sprawdzone i słabe jakościowo.

Informujemy również że znany producent z Meksyku nie posiada żadnego oficjalnego przedstawicielstwa w Polsce i odcina się od jakichkolwiek sugestii na ten temat.

Kupowanie wielu suplementów na raz naszym zdaniem również nie jest zasadne.

Wiele osób nie może sobie poradzić z dużą ilością leków oraz suplementów, zawsze trzeba dobierać to co jest potrzebne, gdyż tak jak nie ma dwóch takich samych ludzi tak też nie ma dwóch takich samych nowotworów. Każdy człowiek ma inny organizm, inną przemianę materii i różne braki w witaminach, a jakakolwiek bardzo drastyczna zmiana stylu życia jest też dla organizmu pewnym szokiem. Wykonanie nawet najprostszych badań jest w stanie nam odpowiedzieć na bardzo wiele pytań jakich witamin nasz organizm potrzebuje.

Zespół Logic Life