Aktualności

Rak atakuje?

Statystyki są raczej negatywne niż pozytywne. Wzrost zachorowania na różnego rodzaju nowotwory można zaobserwować nie tylko na naszym polskim podwórku lecz na terenie całego świata. Widać to przede wszystkim w mediach które nagłaśniają sprawy zachorowań znanych person. Ostatnio ostrą dyskusję wywołała decyzja Angeliny Jolie o amputacji piersi i zastąpieniu ich implantami ze względu na posiadanie genu który w przyszłości może wywołać raka. Nie tak dawno dowiedzieliśmy się o chorobie Anny Przybylskiej. Aktorka przeszła operacje usunięcia guza trzustki.

 

Choroba nowotworowa dotknęła także znakomitego artystę Jerzego Sthura. Choć nasza scena celebrytów jest wyjątkowo wąska w porównaniu do innych krajów to dość nagminnie szokują nas doniesienia na temat częstych przypadków zachorowań. Gdy popatrzymy dookoła siebie zobaczymy rosnącą liczbę chorych na raka. Te przypadki dotyczą naszego najbliższego środowiska pracy, sąsiadów, znajomych oraz rodziny.

 

Liczba pacjentów szpitali cały czas wzrasta. Dochodzi do absurdów gdyż chorzy muszą czekać na zabiegi ratujące życie. Chemioterapia czy radioterapia są wykonywane z opóźnieniem ze względu na dużą ilość ludzi którzy tego potrzebują. Głównym problemem tego procederu są finanse publiczne które stale obcinane topią statek jakim jest publiczna służba zdrowia.

 

Po zachorowaniu możesz liczyć tylko na siebie? Człowiek chciał by myśleć inaczej lecz przeważnie tak bywa. Jeżeli zachorujesz i chcesz robić wszystko aby przeżyć bądź przygotowany na to że będziesz musiał sobie dać radę sam. A więc skoro możesz zrób wszystko aby nie zachorować!

Niekiedy nie da się uniknąć choroby ze względu na uwarunkowania genetyczne, lecz można wpłynąć na przedłużenie egzystencji.

 

Głównymi przyczynami zachorowań jest zanieczyszczone środowisko. Powietrze, woda i pokarm pełne są metali ciężkich. Z każdej strony jesteśmy faszerowani farmaceutykami, konserwantami, polepszaczami które odkładają się w naszych ciałach. Organizm sam w sobie posiada mechanizmy które oczyszczają go z toksyn lecz nie zawsze dają one radę nadmiarowi niepożądanych substancji.

 

Ważna jest zdrowa dieta oczyszczająca spożywanie dużej ilości płynów oraz preparaty które wspomogą wydalanie tego co złe. Chlorella gdy znajdzie się w naszym jelicie absorbuje wszelkie metale ciężkie które następnie są wydalane w sposób naturalny. A więc stosując zdrowy tryb życia połączony z aktywnością fizyczną jak i suplementacją może zapobiec procesom rakotwórczym. Ważne aby pozbyć się niewłaściwych nawyków i odmienić swoje spojrzenie na świat.

?